Oddaj głos na Prawopolis do 17 marca!

W zeszłym roku o tej porze pomagaliście nam wydać pierwszą grę edukacyjną o tematyce prawnej – Prawopolis. Wpłacaliście pieniądze podczas spektakularnej zbiórki i pokazaliście, że podnoszenie świadomości prawnej dzieci i młodzieży jest naszą wspólną wizją na przyszłość i celem.

Gra Prawopolis, profesjonalnie wydana przez Grannę, przez cały zeszły rok podróżowała z nami i naszymi wolontariuszami po całej Polsce. Rozgrywki i wcielanie się w bohaterów gry były częścią interaktywnych lekcji naszego Programu Edukacji Prawnej. Oprócz rozrywki zapewnia ona uczniom także sporą dawkę wiedzy. Jej walor edukacyjny został doceniony przez wielu pedagogów w szkołach w całej Polsce, a co najważniejsze zyskała aprobatę wśród młodych ludzi:

Gra jest dobrze dopracowana, mogliśmy nauczyć się czegoś nowego w prostej i przyjemniej formie. – Amedeusz, II LO Rybnik

Sprawy sądowe opisane w grze Prawopolis były bardzo wciągające – grając byłam coraz ciekawsza ich rozwiązania – Marta, Szczecin

Teraz Prawopolis została doceniona w plebiscycie Planszowe Gram Prix 2018. Konkurs organizowany przez Board Times jest jedynym tego typu wydarzeniem w Polsce, w którym można zagłosować na najlepsze gry wydane w ubiegłym roku.

ZAGŁOSUJ NA PRAWOPOLIS W KATEGORII „NAJLEPSZA GRA EDUKACYJNA!”. Pomożesz nam spełnić marzenia, a grze zyskiwać coraz większą popularność i zataczać coraz szersze kręgi wśród młodzieży. Czas na oddanie głosu na stronie: http://boardtime.pl/plebiscyt tylko do 17 marca. DZIĘKUJEMY!

Bookmark the permalink.

Comments are closed