Wesprzyj organizację Turnieju

Kulturalna dyskusja na tematy społeczno-prawne jest dziś bardzo rzadkim dobrem. Dlatego zdecydowaliśmy się na organizację pierwszego ogólnopolskiego Turnieju Debat Oksfordzkich o tematyce społeczno-prawnej. W ten sposób chcemy uczyć młodzież debatować na argumenty i bez personalnych ataków na przeciwnika.

Turniej odbywa się dzięki uprzejmości Naczelnego Sądu Administracyjnego, który użycza Fundacji miejsce, oraz zaangażowaniu personelu i wolontariuszy Fundacji Court Watch Polska i Fundacji Edukacyjnej G5. Pozostałe koszty organizacji – dojazd ponad 20 osób zaangażowanych w organizację, posiłki i poczęstunek, a także nagrody i upominki dla uczestników musimy sfinansować sami. Nie korzystamy przy tym ze środków publicznych. Dlatego zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz organizacji Turnieju. Każda pomoc się liczy! Instrukcja jak to zrobić znajduje się tu: https://courtwatch.pl/wesprzyj/

Na zdjęciu widać marszałka i uczestników debaty. Są nimi licealiści siedzący na przeciw siebie w trzyosobowych drużynach.

Jesteśmy także otwarci na dołączenie kolejnych partnerów instytucjonalnych, którzy w znaczący sposób pomogą nam w sfinansowaniu organizacji wydarzenia i będą mogli cieszyć się statusem Mecenasów Turnieju. Zaproszenie kierujemy przede wszystkim do kancelarii prawnych. Zainteresowane pomocą instytucje prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną w Fundacji za kontakty z Donatorami – Sunnivą Szczepanowską-Lay – tel.: 601-510-715, e-mail: s.szczepanowska-lay@courtwatch.pl.

Bookmark the permalink.

Comments are closed