Udostępniamy Wam nasz scenariusz symulacji rozprawy

Scenariusz na podstawie którego Sędzia Arkadiusz Krupa prowadził symulacje rozpraw na festiwalu Woodstock / Pol’n’Rock w Kostrzynie nad Odrą jest teraz do pobrania z naszej strony za darmo.

Zgłasza się do nas coraz więcej sędziów i innych prawników z prośbą o udostępnienie scenariusza, ponieważ chcieliby zorganizować podobną symulację w swoim mieście. Postanowiliśmy udostępnić go publicznie, tak aby jak najwięcej organizacji, samorządów, ale i indywidualnych prawników, mogło wykorzystać go do przeprowadzenia symulacji rozpraw dla dzieci i młodzieży.

Scenariusz udostępniamy Wam nieodpłatnie, ale powstał on dzięki wysiłkowi i pracy wielu osób w ramach Programu Edukacji Prawnej. Możesz pomóc nam pracować dalej i docierać do coraz większej liczby uczniów, klikając w przycisk „Wspieram!” żeby wpłacić darowiznę na ten cel:

Scenariusz możecie pobrać klikając w obrazek:

Pobierz scenariusz rozprawy

Jeśli chcielibyście zorganizować taką symulację przeprowadzoną przez Wolontariuszy Fundacji Court Watch Polska – napiszcie do koordynatorki Programu Edukacji Prawnej, Karoliny Smoczyńskiej: k.smoczynska@courtwatch.pl

Bookmark the permalink.

Comments are closed