Ambasadorzy ruchu Court Watch

Oto lista naszych Ambasadorów:

 

Konrad Sikorski

Konrad Sikorski

Ambasador ruchu Court Watch w Tarnowie

Student III roku Administracji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Tarnowie, pełniący funkcję I Zastępcy Przewodniczącego Studenckiego Koła Naukowego ,,LEX”, strażak ochotnik w Ochotniczej Straży Pożarnej w Tarnowie- Rzędzinie. Początkiem działalności społecznej był czynny udział w samorządach szkolnych i klasowych w szkole podstawowej i gimnazjum, a działalność wzmożył wybór na przewodniczącego VI Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Ponadto lubi aktywnie spędzać czas, a jego zainteresowania to: kolarstwo, tenis ziemny, badminton, airsoft, prawo (karne), pożarnictwo. Lubi nowe wyzwania, ciągle podnosi poprzeczkę i dąży do osiągnięcia postawionego sobie celu.

Kontakt: k.sikorski@courtwatch.pl

Dyżury w Tarnowie: po wcześniejszym kontakcie mailowym

Katarzyna Bogaczyńska

Ambasador ruchu Court Watch w Warszawie

Absolwentka prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie aplikantka Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. W trakcie studiów aktywna działaczka w instytucjach zajmujących się bezpłatnym poradnictwem prawnym. Przez ciągłe pogłębianie wiedzy i stawianie sobie nowych wyzwań pragnie nieść pomoc innym ludziom i pozytywnie wpływać na ich świadomość prawną. W wolnym czasie miłośniczka dobrej książki, gier planszowych, długich spacerów i podróży.

Kontakt: k.jakubczak@courtwatch.pl

Dyżury w Warszawie: po wcześniejszym kontakcie mailowym

Laura Urbańska

Ambasador ruchu Court Watch Polska w Olsztynie

Studentka prawa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Członkini Koła Naukowego Studencka Poradnia Prawna UWM w Olsztynie. Zainteresowania:  malarstwo, filmy futurystyczne, książki, konsola PS4.

Kontakt: l.urbanska@courtwatch.pl

Dyżury w Olsztynie: po wcześniejszym kontakcie mailowym co drugi czwartek, 11:30-13:00 Biblioteka UWM – Ogród Zimowy

Dagmara Bobak

Ambasador ruchu Court Watch w Katowicach

Studentka V roku prawa na Uniwersytecie Śląskim. Od dwóch lat działa w Studenckiej Poradni Prawnej udzielając pomocy prawnej potrzebującym. Jest osobą aktywną zarówno naukowo jak i społecznie, dlatego z wielką chęcią angażuje się w organizowanych projektach, szkoleniach i konferencjach. Na swoim koncie ma również udział w projekcie „Studenci Licealistom” organizowany przez Koło Naukowe Prawa Cywilnego „Sapere Aude!”. W wolnych chwilach zwiedza katowickie escape room-y i namiętnie uczy się języka rosyjskiego.

Kontakt: d.bobak@courtwatch.pl

Dyżury w Katowicach: poniedziałki 16.50-18.20 bądź po wcześniejszym kontakcie mailowym, WPiA UŚ pokój 39

Iwona Nowak

Ambasador ruchu Court Watch w Radomiu

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie, gdzie przez prawie 3 lata pełniła funkcję ambasadora FCWP. Obecnie studiuje administrację na Uniwersytecie Techniczno- Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Studia łączy z pracą  zawodową w kancelarii adwokackiej, a od grudnia 2017r. także z rolą ambasadora FCWP w Radomiu.Niepotrafiąca usiedzieć w miejscu aktywistka. Od początku studiów, działająca w organizacjach studenckich tj. Koło Naukowe Prawa Własności Intelektualnej UMCS, czy Samorząd Studentów WPIA UMCS. Uwielbia otaczać się ludźmi, dlatego prawie każdą wolną chwilą stara się spędzać w gronie bliskich przyjaciół. Ponadto fanka kryminałów Katarzyny Bondy.

Kontakt: i.nowak@courtwatch.pl

Dyżury: poniedziałki w godz. 15.30 do 16.30 w Czytelni Biblioteki Głównej UTH w Radomiu lub w innym terminie, po uprzednim kontakcie mailowym.

 

Jakub Bodziony

Ambasador ruchu Court Watch w Warszawie (Uniwersytet Warszawski)

Student Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Prezes Koła Młodych Dyplomatów UW. Członek organizacji AIESEC. Fan Gwiezdnych Wojen  i niezdrowego jedzenia.

Kontakt: k.bodziony@courtwatch.pl, tel.: 509.478.700

Dyżury w Warszawie: poniedziałki, 11:30-13:00 Biblioteka UW

Paulina Grodzka

Ambasador ruchu Court Watch w Białymstoku

Studentka V roku prawa i I roku ekonomii na Uniwersytecie w Białymstoku. Działa w Studenckiej Poradni Prawnej i w Kole Naukowym Prawa Podatkowego. Z Fundacją Court Watch Polska związana od 2015 r. Jej pasją są górskie wędrówki oraz historia Polski. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki.

Kontakt: p.grodzka@courtwatch.pl

Dyżury: Czytelnia UwB, środa 11:15 -12:15 lub inny termin po kontakcie mailowym.

  

Klara Grabińska

Ambasador ruchu Court Watch w Lublinie

Szukająca swojego powołania, studentka IV roku Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Stara się poznawać szeroko pojęte prawo cywilne. Członek Koła Naukowego, były Ambasador KUL. W dalekiej przyszłości, marzy o założeniu własnej kancelarii notarialnej. Pragnie by zdobyta wiedza pomogła jej w niesieniu dobra innym. Lubi czytać książki oraz oglądać filmy, które inspirują, a czasem bawią, podróże oraz organizować spontaniczne wypady samochodowe ze znajomymi.

Kontakt: k.grabinska@courtwatch.pl

Dyżury w Lublinie: po wcześniejszym kontakcie mailowym.

 

michał.świętosławski_350px

Michał Świętosławski

Ambasador ruchu Court Watch w Łodzi i Zgierzu

Student prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Jego naukowe zainteresowania skupiają się przede wszystkim wokół zagadnień karno- i administracyjnoprawnych. Działa na rzecz szeroko rozumianych praw człowieka – prowadzi działalność edukacyjną w tym zakresie oraz wspiera inicjatywy, mające na celu zaprzestanie konkretnych naruszeń praw człowieka i obywatela (m.in. współorganizuje Maratony Pisania Listów Amnesty International w Zgierzu). Początkiem jego działalności społecznej był wybór do Młodzieżowej Rady Miasta Zgierza, w której pełnił funkcję przewodniczącego. To tam zdobył największe doświadczenie i przeprowadził najwięcej inicjatyw lokalnych. Jest również dumny ze swojego członkostwa w Society of Anticyberbullying, klubie prowadzącym prekursorską działalność edukacyjną oraz przeciwdziałającą zjawisku cyberprzemocy.
Ma za sobą również epizod dziennikarski – w Radiu Zgierz prowadził swoją autorską audycję „Prosto ze Zgierza”. W wolnym czasie, hobbystycznie jest konferansjerem.

Kontakt: m.swietoslawski@courtwatch.pl

Dyżury: po wcześniejszym kontakcie mailowym.

 cw

Michał Płaza

Ambasador ruchu Court Watch w Krakowie

Absolwent V LO w Bielsku – Białej. Kontroler ruchu lotniczego w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Wcześniej wolontariusz w Szlachetnej Paczce i Klubie Wolontariusza UJ,  ratownik wodny, instruktor narciarstwa, webmaster i student geodezji na AGH. Hobby: biegi górskie, książki (political i science fiction), strzelectwo.

Kontakt: m.plaza@courtwatch.pl

Dyżury w Krakowie: Biblioteka Główna AGH (Czytelnia Główna) lub dowolne uzgodnione wcześniej miejsce w okolicach centrum lub Bronowic (preferowany wcześniejszy kontakt).

Wojciech Marszałek

 Ambasador ruchu Court Watch w Krakowie

Absolwent studiów prawniczych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Praca magisterska o wpływie nadzoru administracyjnego Ministra Sprawiedliwości na niezawisłość sędziowską, napisana pod okiem dr. hab. P. Tulei, prof. UJ, sędziego TK. Zainteresowania zawodowe: prawo konstytucyjne, prawa i wolności jednostki, socjologia prawa, prawo karne, kryminalistyka.

Kontakt: w.marszalek@courtwatch.pl

Dyżury w Krakowie: po wcześniejszym kontakcie mailowym.

Małgorzata Mamala

Ambasador ruchu Court Watch w Opolu

Studentka IV roku Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Członek Rady Studenckiej WPiA UO – przedstawiciel studentów w Radzie Wydziału. Prezes Koła Naukowego Prawa Karnego „Wokanda”. Członek Kół Naukowych: Koła Naukowego Prawa Nowych Technologii i Internetu „IusNet”, Koła Naukowego Prawa Unii Europejskiej, Bona Fides.  Zainteresowania: muzyka, sporty ekstremalne.

Kontakt: m.mamala@courtwatch.pl

Dyżury w Opolu: poniedziałek, 18:00-19:00, WPiA UO, s. 3.22 – po uprzednim kontakcie mailowym

Aleksander Tretyn

Ambasador ruchu Court Watch w Toruniu

Student II roku prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od początku studiów  członek studenckiego Koła Naukowego Lex Medica. Od Pierwszego roku studiów bierze czynny i bierny udział w ogólnopolskich konferencjach-szczególnie związanych z prawem medycznym.  Chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Wolny czas stara się spędzać aktywnie, grając w koszykówkę, chodząc po górach. Lubi nowe wyzwania i ciągle szuka czegoś WIĘCEJ.

Kontakt: a. tretyn@courtwatch.pl

Dyżury w Toruniu: środa,  18:00-19:00, Biblioteka Główna (Centrum nauki języka chińskiego) – po uprzednim kontakcie mailowym

Comments are closed