Szkoła doskonalenia dla Watchdogów

Rekrutacja na VII warsztaty w ramach „Szkoły doskonalenia dla Watchdogów” otwarta.

Temat warsztatów: Narzędzia zmiany – jak przekonywać za pomocą filmów?

Termin: od 25 kwietnia (godz. 9:00) do 26 kwietnia (godz. 15:00) + obiad

Miejsce: Iława

Prowadzący: Kryspin Pluta

Termin przesyłania zgłoszeń: 13 kwietnia 2016 r. Potwierdzenie najpóźniej 15 kwietnia 2016 r. Liczba miejsc ograniczona.

Kryspin Pluta jest reżyserem, absolwentem socjologii oraz Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a także Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy; jest członkiem Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Poza pracą reżyserską prowadzi także warszaty filmowe dla młodzieży. Jego dorobek w bazie Film Polski: http://filmpolski.pl/fp/index.php?osoba=1156917

Warszaty i noclegi będą miały miejsce w Hotelu Port 110 w Iławie przy ul. Konstytucji 3 Maja 7.

Zapewniamy wyżywienie w trakcie warsztatów oraz nocleg z niedzieli (24.04) na poniedziałek (25.04) i z poniedziałku (25.04) na wtorek (26.04).

Generalnie nie zapewniamy i nie zwracamy kosztów dojazdu do Iławy. Osoby, które brały już udział w Szkole Doskonalenia i dla których brak zwrotu kosztów przyjazdu byłby jedyną przeszkodą, mogą ubiegać się o zwrot kosztów, który zapewnimy w miarę możliwości osobom najbardziej potrzebującym.

Warszaty są przeznaczone dla osób początkujących w tworzeniu filmów. Prezentowane będą podstawowe techniki i zasady tworzenia materiałów audiowizualnych. Uczestników prosimy o przywiezienie ze sobą posiadanych prywatnie lub w organizacji urządzeń, które mają możliwość nagrywania video: smartfonów, aparatów z fukcją kręcenia filmów, kamer. W miarę możliwości miejcie ze sobą laptopy. Mile widziane są statywy i mikrofony zewnętrzne (jeśli posiadacie). Przywozimy i uczymy się pracować na tym co mamy.

W razie pytań prosimy o kontakt z Bartoszem Pilitowskim: tel. 608-084-086, e-mail: b.pilitowski@courtwatch.pl

Ostatnio uczestnicy Szkoły byli aż tak zafrasowani tematyką, że nie mogli oderwać wzroku od prowadzącego 😉

Szkoła Doskonalenia

„Szkoła doskonalenia” jest przeznaczona dla osób zaangażowanych już w działania strażnicze, chcących rozwijać wspólnie swój warsztat i dzielić się swoimi doświadczeniami i wiedzą z innymi strażnikami. Cykl składa się z kilku warsztatów odbywających się mniej więcej co dwa miesiące. Każda zainteresowana osoba będzie mogła zgłosić się na dowolnie wybrane warsztaty bez konieczności udziału w całym cyklu. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, w razie większej liczby chętnych, o przyjęciu na warsztaty decydować będzie poziom zaangażowania w działalność strażniczą kandydatów.

Zgłoś swój udział:

Podaj funkcję lub zakres obowiązków w organizacji

Dokładne informacje o wszystkich modułach projektu wraz z ramowym harmonogramem można znaleźć na stronie lidera projektu – Stowarzyszenia Sieć Obywatelska Watchdog Polska.

Patronat:

Comments are closed