Zostań Obserwatorem

Czym zajmuje się Obserwator?

Obserwator Fundacji Court Watch Polska to osoba, która w charakterze publiczności bierze udział w rozprawach sądowych,  monitoruje ich przebieg i przekazuje Fundacji wyniki swoich obserwacji. Fundacja szkoli osoby chcące zostać Obserwatorami, a także zapewnia im formularze obserwacji oraz dostęp do panelu na stronie internetowej, który umożliwia wprowadzanie danych z obserwacji on-line. Dane pozyskane przez Obserwatorów stanowią podstawę raportów, przygotowywanych przez Fundację.

Dlaczego warto zostać Obserwatorem?

Jeśli:

  • Jesteś osobą pełnoletnią;
  • Chcesz wziąć udział w projekcie pozarządowym i wzbogacić w ten sposób swoje CV;
  • Odczuwasz potrzebę włączenia się w pozytywne przemiany w polskim wymiarze sprawiedliwości;
  • Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie – odbyć staż lub praktyki studenckie (zwłaszcza jeśli studiujesz socjologię, psychologię, filozofię, politologię, prawo lub pokrewne kierunki);
  • Lub po prostu chcesz coś zrobić.

Zostań obserwatorem Fundacji Court Watch Polska!

Jak zostać Obserwatorem?

Sprawdź na stronie amicus.courtwatch.pl/szkolenia czy nie planujemy w Twojej okolicy szkoleń, na które można się jeszcze zgłosić. Jeśli nie – możesz na stronie zapisów na szkolenia zostawić swoje dane kontaktowe. Możesz zdecydować, że chcesz nam pomóc w organizacji szkolenia, bądź po prostu otrzymasz informacje o nowo planowanych szkoleniach.

Więcej informacji o szkoleniach uzyskasz tutaj.

Po szkoleniu będziesz gotowy, by rozpocząć obserwacje rozpraw w swoim sądzie. Po przejściu szkolenia i zarejestrowaniu się na stronie internetowej Fundacja udostępni Ci panel dla Obserwatorów i na bieżąco będzie wspierać Twoje działania.

Comments are closed